یکشنبه, 22 تیر 1399

اهدای بسته جبرانی به اعضای انجمن

انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران با همکاری و رایزنی با مجموعه‌های دولتی و شهرداری تهران یک بسته جبرانی در اختیار اعضای انجمن می‌گذارد.
به گزارش روابط عمومی انجمن،‌ در جلسه امروز هیات مدیره مقرر شد به تمامی متقاضیانی که عضو انجمن هستند و در شرايط كرونا با مخاطرات شغلی روبرو شده‌اند، یک بسته جبرانی اهدا شود، از همین رو از اعضای متقاضی دعوت می‌شود تا برای ثبت‌نام از طريق تلگرام انجمن به شماره 09024401392 اقدام كنند.
ضمنا آن دسته از روزنامه‌نگارانی که عضو انجمن نیستند، اما به دلیل عوارض ناشی از اپیدمی کرونا، دچار مشکلات مالی شده و خود را واجد دریافت این بسته جبرانی مي‌دانند؛ نيز مي‌توانند مستندات خود را از طريق تلگرام انجمن ارسال كنند تا از این بسته جبرانی برخوردار شوند.

آخرین خبرها

 • با همکاری انجمن صنفی روزنامه‌نگاران تهران،انجمن حمایت از حقوق کودکان و وزارت کار برگزار می‌شود
  شنبه, 29 شهریور 1399

  وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در نظر دارد تا در هفته جهانی کودک با همکاری انجمن صنفی روزنامه نگاران تهران و انجمن حمایت از حقوق کودکان نسبت به بحث و بررسی در مورد روند سیاستگذاری در حوزه کودکان اقدام کند. بر این اساس با همکاری این دو نهاد قرار است کارگاه تعاملی سیاستگذاری برای بهبود وضعیت کودکان برگزار و در پایان دوره به شرکت‌کنندگان گواهی معتبر ارائه شود. از دیگر اهداف برگزاری این کارگاه می‌توان به «ایجاد هسته همکاری میان نهادهای سیاستگذار،مردمی و رسانه‌ها در راستای بهبود وضعیت کودکان،کمک گرفتن از اصحاب رسانه برای طرح‌های رفاهی و حمایتی در حوزه کودکان(صفر تا 18 سال)،حمایت از خبرنگاران در راستای اجرایی شدن طرح‌های ابتکاری و عملیاتی آنها در حوزه کودکان و حساس‌سازی و جلب حمایت عمومی سیاستگذاران و جامعه نسبت به اهمیت موضوعات مرتبط با کودکان اشاره کرد تا در نهایت برگزاری این کارگاه موجب برداشته شدن گام‌های اجرایی موثر برای حمایت از کودکان شود.
  در همین راستا آن دسته از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای که علاقمند به شرکت در این کارگاه هستند می‌توانند مشخصات کامل فردی خود را حداکثر تا دهم مهر ماه به تلگرام انجمن به شماره ۰۹۰۲۴۴۰۱۳۹۲ارسال کنند.

  با همکاری انجمن صنفی روزنامه‌نگاران تهران،انجمن حمایت از حقوق کودکان و وزارت کار برگزار می‌شود
 • روزنامه‌نگاری و معنای قابل بحث الگوریتم‌ها
  پنج شنبه, 13 شهریور 1399

  معرفی کتاب

  روزنامه‌نگاری و معنای قابل بحث الگوریتم‌ها
 • نامه اعتراضی جمعی از روزنامه‌نگاران درباره شکایت مجلس از دو روزنامه‌نگار
 • انجمن بدون اعضا قدرتی ندارد
  دوشنبه, 20 مرداد 1399

  برگزاری نشست خبری انجمن صنفی‌روزنامه‌نگاران استان تهران به مناسبت روزخبرنگار

  انجمن بدون اعضا قدرتی ندارد